MACIEJ BARDAN

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie na kierunku bankowość i finanse. Ukończył Harvard Business School & Raiffeisen Bank Leadership Academy oraz Wharton Advanced Leadership Program, a także wiele innych szkoleń z zakresu zarządzania personelem, sprzedażą, efektywnością procesów, marketingu czy corporate finance. Karierę zawodową rozpoczął w handlu zagranicznym, ale już od 1992 roku był związany z Citibankiem (Poland) S.A. Obejmował stanowisko Dyrektora Generalnego w CitiBusiness (w Departamencie Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw) oraz Dyrektora Zarządzającego w Citileasing Sp. z o. o. Od 2001 roku związany z Raiffeisen Bank Polska S.A. Odpowiedzialny m.in. za zarządzanie ryzykiem, księgowością i systemami informacji zarządczej oraz zgodności ze standardami. Pełnił wiele funkcji w Kredyt Banku S.A. m.in. jako Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Przewodniczący Zespołu Krajowego Grupy KBC w Polsce. Od 2014 roku ponownie związany z Raiffeisen Bankiem Polska S.A. na stanowisku Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za pion bankowości detalicznej.

 

MIROSŁAWA SZAKUN

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Wydziału Prawa i Administracji. Równolegle, podczas studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim, w Instytucie Prawa Cywilnego i Prawa Pracy, kończyła aplikację radcowską. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w Przedsiębiorstwie Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig. W latach 1993-1994 była syndykiem masy upadłości Banku Spółdzielczego w Kolbudach oraz zajmowała stanowisko Członka Zarządu Banku GE Money Bank S.A. w Gdańsku. Od 2002 roku Doradca prawny Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.. Od 1994 roku prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego, która w 2015 roku rozpoczęła współpracę z Ikano Bank AB (publ) Spółka akcyjna Oddział w Polsce i od tego czasu prowadzi w pełnym zakresie obsługę prawną Oddziału Banku. Mecenas Mirosława Szakun, jako długoletni radca prawny świadczy doradztwo prawne dla wielu podmiotów sektora usług finansowych, uczestniczy aktywnie w procesach legislacyjnych regulacji prawnych tworzonych dla tego sektora. Odznaczona Odznaką Honorową Związku Banków Polskich.

 

CHRISTIAN SENYE

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Finanse i Bankowość. Studia ukończył z wyróżnieniem uzyskując tytuł magistra. Karierę zawodową rozpoczął jako konsultant w McKinsey & Company, wiodącej firmie doradztwa strategicznego i operacyjnego. Następnie studiował Finanse, uzyskując tytuł MBA na The Wharton School of the University of Pennsylvania. Po studiach pełnił funkcję Dyrektora w Advent International, jednej z największych i najbardziej doświadczonych globalnych firm inwestorskich private equity. Jednocześnie pełnił funkcje Członka Rad Nadzorczych w takich spółkach jak: Bolix S.A., Ultimo S.A, WSiP S.A. czy American Heart of Poland S.A. Od 2016 Partner i Założyciel Empirio Capital Sp. z o. o.