BEST Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. to jedna z wiodących firm specjalizujących się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami sekurytyzacyjnymi. Działamy na polskim rynku usług finansowych od 2007 roku. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej BEST - eksperta w dziedzinie obrotu i zarządzania wierzytelnościami nieregularnymi (BEST S.A., spółka dominująca GK BEST, powstała w 1994 roku, a od 1997 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy. Razem tworzymy dynamiczną organizację opartą o wieloletnie doświadczenie rynkowe, nowoczesne technologie i przyjazną kulturę organizacyjną. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dajemy możliwość angażowania się w innowacyjne i rozwojowe projekty oraz wspieramy w realizacji osobistych pasji i zainteresowań.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem nieszablonowo myślących analityków finansowych, a zarazem zespołem profesjonalistów w dziedzinie zarządzania funduszami, nastawionych na efektywność, innowacyjność oraz dostarczanie jak najlepszych wyników biznesowych. Dla nas praca to pasja oraz sposób osiągania zawodowej satysfakcji. Z nami masz szansę na realizację projektów zapewniających nieograniczony rozwój zawodowy.


CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Unikatowe doświadczenie
  • Pracę w gronie ekspertów
  • Szkolenia, rozwój, doskonalenie kompetencji
  • Rozbudowany program Work – Life Balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Play BEST – gra firmowa

...i wiele innych!

Więcej informacji o benefitach w GK BEST na www.spojrznapraceinaczej.pl


KOGO SZUKAMY?


Szukamy osób gotowych do podejmowania wyzwań, pozytywnie nastawionych, kreatywnych, pełnych pasji i tolerancji dla niezliczonej ilości liczb, które wspólnie z nami będą budować innowacyjne rozwiązania oraz markę BEST TFI jako eksperta w branży. Jeśli jesteś twórczy, komunikatywny i zaangażowany, wspólnie zadbamy o Twoją zawodową teraźniejszość i przyszłość. Dołącz do nas!

Nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim zainteresowaniom i kompetencjom?
Zaaplikuj poprzez ogłoszenie o rekrutacji ogólnej i pozostań z nami w kontakcie. Twoje zgłoszenie trafi do naszej bazy aplikacji i zostanie wzięte pod uwagę w chwili uruchomienia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, które odpowiada Twoim preferencjom i profilowi zawodowemu.