O nas

26 sierpnia 2015

Rada Nadzorcza

Witold Orłowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Ekonomia. Studiował również na Harvard University (obecnie Cambridge). Uzyskał stopień doktora na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, habilitował się na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Profesor ze specjalizacją w zakresie ekonometrii stosowanej i makroekonomii. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Biurze ds. Integracji Europejskiej i Banku Światowym. Był członkiem Rady Makroekonomicznej, doradcą ekonomicznym wicepremiera oraz doradcą głównego negocjatora członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Pełnił funkcję szefa zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. W latach 2009–2010 wchodził w skład Narodowej Rady Rozwoju oraz w skład Rady Gospodarczej. Jest autorem licznych publikacji naukowych oraz artykułów publicystycznych. Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (2005).

Mirosława Szakun

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Wydziału Prawa i Administracji. Równolegle, podczas studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim, w Instytucie Prawa Cywilnego i Prawa Pracy, kończyła aplikację radcowską. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w Przedsiębiorstwie Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig. W latach 1993-1994 była syndykiem masy upadłości Banku Spółdzielczego w Kolbudach oraz zajmowała stanowisko Członka Zarządu Banku GE Money Bank S.A. w Gdańsku. Od 2002 roku związana jest z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, jako Doradca Prawny. Od 1994 roku prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego.

Christian Senye

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Finanse i Bankowość. Studia ukończył z wyróżnieniem uzyskując tytuł magistra. Karierę zawodową rozpoczął jako konsultant w McKinsey & Company, wiodącej firmie doradztwa strategicznego i operacyjnego. Następnie studiował Finanse, uzyskując tytuł MBA na The Wharton School of the University of Pennsylvania. Po studiach pełnił funkcję Dyrektora w Advent International, jednej z największych i najbardziej doświadczonych globalnych firm inwestorskich private equity. Jednocześnie pełnił funkcje Członków Rad Nadzorczych w takich spółkach jak: Bolix S.A., Ultimo S.A, WSiP S.A. czy American Heart of Poland S.A. Od 2016 Partner i Założyciel Empirio Capital Sp. z o. o.

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.