O nas

26 sierpnia 2015

Rada Nadzorcza

Maciej Bardan

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie na kierunku bankowość i finanse. Ukończył Harvard Business School & Raiffeisen Bank Leadership Academy oraz Wharton Advanced Leadership Program, a także wiele innych szkoleń z zakresu zarządzania personelem, sprzedażą, efektywnością procesów, marketingu czy corporate finance. Karierę zawodową rozpoczął w handlu zagranicznym, ale już od 1992 roku był związany z Citibankiem (Poland) S.A. Obejmował stanowisko Dyrektora Generalnego w CitiBusiness (w Departamencie Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw) oraz Dyrektora Zarządzającego w Citileasing Sp. z o. o. Od 2001 roku związany z Raiffeisen Bank Polska S.A. Odpowiedzialny m.in. za zarządzanie ryzykiem, księgowością i systemami informacji zarządczej oraz zgodności ze standardami. Pełnił wiele funkcji w Kredyt Banku S.A. m.in. jako Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Przewodniczący Zespołu Krajowego Grupy KBC w Polsce. Od 2014 roku ponownie związany z Raiffeisen Bankiem Polska S.A. na stanowisku Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za pion bankowości detalicznej.

Hubert Janiszewski

Wiceprzewodniczący rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Pradze. Studia ukończył uzyskując tytuł magistra ekonomii. Doktor nauk ekonomicznych Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej. Karierę zawodową rozpoczął w Przedsiębiorstwie Handlu Zagranicznego Polservice. Następnie prowadził program pomocy technicznej dla Organizacji Narodów Zjednoczonych w zakresie przepływu technologii i inwestycji zagranicznych. Obejmował stanowisko wicedyrektora Departamentu w Ministerstwie Handlu Zagranicznego, gdzie współpracował z Bankiem Światowym, a w szczególności z Międzynarodową Korporacją Finansową (International Finance Corporation). Chief Executive Officer oraz Director HSBC Investment Banking. W tym okresie jeden z najbardziej prężnie działających doradców w zakresie prywatyzacji banków m. in. Banku BPH, Polskiego Banku Rozwoju, Powszechnego Banku Kredytowego, Banku Gdańskiego. Zasiadał w Radzie Gospodarczej przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej Lechu Wałęsie oraz w Radach Nadzorczych takich spółek jak: Unimil SA, MCI SA ,Netia SA, Elstar Oils SA. Od 2000 roku związany z Deutsche Bankiem.

Christian Senye

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Finanse i Bankowość. Studia ukończył z wyróżnieniem uzyskując tytuł magistra. Karierę zawodową rozpoczął jako konsultant w McKinsey & Company, wiodącej firmie doradztwa strategicznego i operacyjnego. Następnie studiował Finanse, uzyskując tytuł MBA na The Wharton School of the University of Pennsylvania. Po studiach pełnił funkcję Dyrektora w Advent International, jednej z największych i najbardziej doświadczonych globalnych firm inwestorskich private equity. Jednocześnie pełnił funkcje Członka Rad Nadzorczych w takich spółkach jak: Bolix S.A., Ultimo S.A, WSiP S.A. czy American Heart of Poland S.A. Od 2016 Partner i Założyciel Empirio Capital Sp. z o. o.

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.