O nas

1 lutego 2016

Kariera

BEST TFI jest jedną z wiodących firm specjalizujących się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami sekurytyzacyjnymi. Na polskim rynku usług finansowych jesteśmy od 2007 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniać jak najlepszych Pracowników, którym zapewniamy najbardziej optymalne warunki rozwoju, aktywnie wspierając ich w systematycznej realizacji celów zawodowych oraz pomagając zidentyfikować i doskonalić kompetencje i talenty.

 

Jesteśmy zespołem nieszablonowo myślących analityków finansowych, a zarazem zespołem profesjonalistów w dziedzinie zarządzania funduszami, nastawionych na efektywność, innowacyjność oraz dostarczanie jak najlepszych wyników biznesowych. Dla nas praca to pasja oraz sposób osiągania zawodowej satysfakcji. Z nami masz szansę na realizację projektów zapewniających nieograniczony rozwój zawodowy.

PRACA W BEST TFI TO:

1. Program Work – Life Balance
2. Szkolenia i rozwój
3. Program Play BEST – gra firmowa
4. Elastyczny czas pracy
5. Zaawansowane procesy
6. Unikatowe doświadczenie
7. Wysoka satysfakcja z pracy

Kogo szukamy?
Szukamy osób gotowych do podejmowania wyzwań, pozytywnie nastawionych, kreatywnych, pełnych pasji i tolerancji dla niezliczonej ilości liczb, które wspólnie z nami będą budować innowacyjne rozwiązania oraz markę BEST TFI jako eksperta w branży. Jeśli jesteś twórczy, komunikatywny i zaangażowany, wspólnie zadbamy o Twoją zawodową teraźniejszość i przyszłość.
Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

 

Sprawdź aktualne oferty pracy
Jeśli nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim zainteresowaniom i kompetencjom, pozostań z nami w kontakcie i wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym, wybierając opcję „Rekrutacja stała”. Twoje zgłoszenie trafi do naszej bazy aplikacji i zostanie wzięte pod uwagę w chwili uruchomienia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, które odpowiada Twoim preferencjom i profilowi zawodowemu .

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.